120 Silahlı pvp serverler hakkında bilgi

M Çevrimdışı

muttalip57

Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2016
69
0
6
27
Metin2-serverler.org.png

Metin2 pvp serverler arasında en çok ilgi gören server türlerinden biridir.Arkadaşlar sizinde bir 120 silahlı serveriniz varsa kolaylıkla tanıtım sitelerinde serverinizi tanıtırken mutlaka 120 silahlı diye tanıtım başlığınızı ekleyin.Eklediğiniz taktirde millet silahları görmek için bile serverinize giriş yapacaktır.Metin2 serverler açıldığı günden beri değişik silahları olan serverler veya bol dönüşümlü olan server daha fazla ilgi görmektedir.Hoş şuda var tabiki arkadaşlar serverinizde itemlerin damageleri emek serverlere göre daha zordur taibki hem dönüşüm fazla olduğu için tek tek ayarlaması var hemde atılan damagenin değerinin dier karekterlerin silahlarına göre kıyaslaması.Diğer serverde tak kullan gibi bir özellik mevcutken bu tür serverlerde özellikle büyücüler çok fazla atarken diğer karekterler az atmaktadır.

ALgMoz.jpg

Pvp serverler özellikle npc yönünden bol seçenekli bol çeşitli olursa ve siz tanıtımınızı yaparken özellikle npcleri göze sokarak tanıtımı yaparsanız daha fazla oyuncu çekebilirsiniz arkadaşlar.Tabi sizlere direk wslik yapında demiyorum.Dönüşümleri 120 silahlı yapabilirsiniz ve dönüşümler arttıkça dönüşümlerde istenilen itemleri bosslardan düşebilir veya npcde pahalı bir şekilde satılabilir arkadaşlar.Sizler daha önce bu şekil bir server açmadıysanız daha önce 120 silahlı bir server açan kişi bulup ondan oyunun nasıl tutacağını veya nasıl ayarlanılacağını hakkında yardım isteyebilirsiniz.Siz ne kadar fazla oyuncu çekerseniz bir o kadar oyundaki sorumluluğunuz artmaktadır.

698Vd0.jpg

Metin2 emek serverler bölümlerindede serverinizi ekleyin ki emek serverlerden sıkılan kullanıcılar sizin oyununuza kafa dağıtmak için giriş yapabilirler.Arkadaşlar sizler daha önce tanıtım yapmadıysanız sizlere önerim facebook'ta metin2 ile ilgili tanıtım sayfalarından yardım alabilir ve tanıtım sitelerinde ücretli reklam verebilirsiniz.Arkadaşlar bazı kişiler tanıtımcıların ücretli yapmasını saçma buluyor yalnız siz nasıl oyun açıp para kazanmaya çalışıyorsanız onlarda aynı şekilde emeğinden para kazanmaya çalışıyor.İnanın user kazanmak server açmaktan daha zor.Düşünün arkadaşlar 30TL verip server açabiliyorsunuz yalnız 30TL verip reklam yapan yerler var bunlar size minimum 50online veriyor adamın emeği sizin verdiğiniz 30TLnin yanında dev gibi kalır arkadaşlar lütfen bunlarıda düşünerek hareket ediniz.

7qP38r.jpg

Metin2 editsiz pvp serverler denildiğinde aklınıza gelen marketsiz serverler aslında el altından efsun değerleri fazla olan itemleri dağıtıyor para ile.Arkadaşlar serverinizde bu tür oyunları oynamayın.Bu tür oyunları oynayan oyun kucularının youtubede videoları mevcuttur ve genelde patır patır user kaybetmektedir.Sizlerin tanıtım yapacağı yerde 120 silahlı bir serverin tanıtımını yapıyorsanız özellikle EDİTSİZ olduğunu başlığınıza ve fotoların üzerine ekleyin.Metin2 pvp genelde kolay serverler olarak geçer yalnız son zamanlarda en çok tutulan ve açılan server türü emektir.120 silahlı bir server açıyorken öncesinde düşünün ben edit dışında nerden gelir sağlayabilirim gibisinden.İyi forumlar.