Bahçeşehir Üniversitesi Tryös Hizmetleri

M Çevrimiçi
4 Kasım 2020
1,989
0
36
34
Kadir Has Üniversitesi, Türkiye'de İstanbul'da bulunan bir üniversitedir. 1999 yılında kurulmuştur ve sosyal bilimler, sanat ve tasarım, iletişim, ekonomi ve işletme alanlarında eğitim ve araştırma yapmaktadır. Yurtdışında gelen üniversite öğrencilere öğrenimlerini da devam ettirebilecekleri imkanlar sağlamaktadır. Kadir Has Üniversitesi tryös sınavlarına girerek üniversitesine girmeye hak kazanırlar. Bu alanda birçok üniversitemiz sınavlar açmaktadır. Bunlar; Medipol Üniversitesi 2009 yılında Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı tarafından kurulmuştur. Medipol Üniversitesi tryös özellikle yabancı öğrencilerin gözde üniversitelerinden biri olmuştur. Yabancı öğrenciler, Tıp, Diş, Eczacılık ve Sağlık Bilimleri fakültelerine yoğun ilgi göstermektedir. Bunun ana sebebi Medipol Hastaneler Grubu’dur. Medipol Üniversitesi’nin kendisine ait birçok hastanesi bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi 1998 yılında kurulmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi tryös en çok yabancı öğrenci kabul eden vakıf üniversitelerinden biridir. Eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle öğrencilerin mesleki anlamda doğru kararlar vermelerine yardımcı olmaktadır. İstinye Üniversitesi yabancı öğrencilerin buluşma noktasıdır. İstinye Üniversitesi tryös sınavları ile eğitim alırken dünyanın her ülkesinden yabancı öğrenciyle karşılaşacaksınız. Üniversite hayatınız eşsiz bir kültürel çeşitlilik içerisinde geçecek. Daha fazla üniversitelerimiz hakkında bilgi için www.yossateducation.net sitesini inceleyebilirsiniz.