Fredd Heard New HomeKO v2 [HomeKO'nun En Sade Hali] %100 Bugsuz

D Çevrimdışı

deget06

Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
550
2
18
Fredd Heard New HomeKO v2 Yeni Fire Man Yaratığı! [HomeKO'nun En Sade Hali] %100 Bugsuz

Fredd Heard 2013 New HomeKO v2

Bilmeniz gereken en önemli şey, database'in sıfır ve editlemeye hazır sorunsuz HomeKO database olduğudur.Ekstra bir özellik bulunmamakta.Elbette Fire Man dışında, isteğe göre kaldırabilirsiniz.Kolay gelsin!

SON GÜNCELLEME: Uğraş dolu sınav döneminden sonra ancak şimdi konuya bakabildim.Resimlerin linki kırılmış, şuanlık elimde resimlerin yedekleri veya orjinalleri bulunmadığı için ve elimde şuan sunucu bulunmadığından dolayı resimlerin yerine, tanıtım dosyasında bulunan metinleri kullandım.

Database'de sorun olursa veya kullanmak isteyen arkadaşların sorusu varsa heax06 skype adresimi ekleyebilirler.

NOT: Database'i güncelledim.Bir kaç küçük sorun vardı onları halettim, tamamen sorunsuz hale getirildi.En aşağıdaki Fire Man yaratığı Ego Slotunun yanına alındı.Bilginize:

- Drop oranları tekrar test edildi, bazı droplarda değişiklik yapıldı.

- BF Dropları tekrar test edildi.

- Fire Man yaratığının yeri Ego'nun yanına alındı.

- Damage'ler tekrar düzenlendi.

- Bazı eksik droplar tekrar eklendi.

- Gereksiz bir kaç item kaldırıldı.

v1 Database'de bir kaç küçük sorunla karşılaşıldı.Üstelik artık EXP kasmak istemeyen kitle fazlasıyla var,lvl yine 83/1.Bu database'in genel açıklaması "upgrade kolay & drop orta",bu düşünce altında editlendi.Zaten upgrade oranından vs. anlayacaksınız.

Bütün drop oranları sıfırlanıp tekrar editlenmiştir ve uyarıyorum item group'ta bulunan iron neck,valkyrie,+10-+9 krowazlar bug değildir ve kesinlikle droplara konulmamıştır,dilerseniz kaldırırsınız.

Önceki HOMEKO database'lerde eslantta gereksiz hangi item varsa kaldırıldı.Droplarda tamamen tüm jobların en gerekli itemleri bulunur.Örneğin priest breaker salamander staff gibi itemler Dark Knighta'a eklenmişti buna benzer itemler kaldırıldı.En sade ve en temiz alt yapı HOMEKO olarak sizlere sunuyorum güle güle kullanın.

Database tanıtımı tamamen görsel olarak hazırlandı.Amacım hem kendimi hemde sizleri yormadan database'i anlamanızı sağlamak.

## UPGRADE RATE ##

+6 - %90

+7 - %50

+8 - %30

+9 ve +10 kapalı, takı upgrade kapalı.

## Exceptional Items & High Class Items ##

Dark Knight: Tüm High Class itemler (exceptional itemler dahil).

Dark Mare: Gold bar ve high class itemler (exceptional itemler dahil).

Falcon: Tüm High Class itemler (exceptional itemler dahil).

Eslant'ın %80'i High Class İtem atar.

## Shell & Chitin Armors Drop ##

Stone Golem & Giant Golem: Chitin Armors

Troll: Ayaklık Shell

Troll Warrior: Kolluk Shell

Troll Berserker: Kafalık Shell

Dark Stone: Donluk Shell

Chipotera: Göğüslük Shell

## 70 Quest Items ##

Her iki ırkın da sağ çıkışında bulunan (70 Quest Items) isimli yaratıktan 70 itemlarınızı çıkartabilirsiniz.

## Krowaz Weapons ##

Ego slotunun yanında bulunan (Fire Man) adlı yeniden editlenmiştir yaratıkta, Krowaz itemlarınızı düşürebilirsiniz.

Bu özellikler dışında eklenecekler,cz map'ta gereksiz tüm yaratıklar kaldırıldı."Fire Man" Flame Rock üzerinden editlendiğinden dolayı emc ve lüferdeki Flame Rockl'lar kaldırıldı,delostaki Flame Rock'ada ulaşılmayacaktır,keylerin dropları kaldırıldı.Maradon önü bütün ekstra ihtiyaçlar için worm ailesi droplandırılmıştır.

Link kolay kolay kırılmaz ancak kırılırsada özel mesaj veya aşağı yorum atarak belirtebilirsiniz.Rar dosyasında bütün herşey mevcuttur.Hatta serverınızı tanıtmak için kullanabileceğiniz bir wordpad dosyası dahi..

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

İletişim için skype adres: heax06

Not: Database hazırlanışı çok zor değildir sadece 1 yaratık extra özellik mevcut bunun dışında bir özelliği yok.Daha iyisi çıkar mı ? elbette çıkar ama zamanım kısıtlı.Database'i alıp üstüne bir kaç eklemeler yapıp kendi emeğim demeyin lütfen.Tamam yapın ancak alıntı yapmayıda unutmayın.

C Çevrimdışı

coskunhakan

Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
131
0
16
31
Cevap: Fredd Heard New HomeKO v2 [HomeKO'nun En Sade Hali] %100 Bugsuz

teşekkür ederim açıyorum bu db'yi.

L Çevrimdışı

LejYoneR

Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
33
0
6
35

tesekkurler

Vakana Çevrimdışı

Vakana

Administrator
Yönetici
KoCuce.Com
7 Mart 2012
12,797
297
83

teşekkürler :D

M Çevrimdışı

mykol349

Kayıtlı Üye
17 Ocak 2013
925
0
16
33

Teşekkür ederim

-Edit: Quest vb. yok sanırım dbde (np ver item al gibi) öyüzden keşke mapleri koyup MB ını artırmasaydınız.

E Çevrimdışı

erso45

Kayıtlı Üye
6 Ekim 2012
140
0
16
36

Tesekkürler

D Çevrimdışı

deget06

Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
550
2
18

Ben teşekkür ederim arkadaşlar..

Teşekkür ederim

-Edit: Quest vb. yok sanırım dbde (np ver item al gibi) öyüzden keşke mapleri koyup MB ını artırmasaydınız.

Evet ama mapsiz server files hata verebiliyor,editlediğim database baya eski bir homeko database'i.Ben işi şansa bırakmayıp mapleride ekledim,ne olur ne olmaz.

M Çevrimdışı

mykol349

Kayıtlı Üye
17 Ocak 2013
925
0
16
33

Ben teşekkür ederim arkadaşlar..

Evet ama mapsiz server files hata verebiliyor,editlediğim database baya eski bir homeko database'i.Ben işi şansa bırakmayıp mapleride ekledim,ne olur ne olmaz.

Düşündüğünüz güzel ama bu interneti kotalı olan kullanıcılar için caydırıcı olabilir. Bence ayriyetten db yide eklemelisiniz.(Netim sınırsız bu arada :) )

D Çevrimdışı

deget06

Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
550
2
18

Düşündüğünüz güzel ama bu interneti kotalı olan kullanıcılar için caydırıcı olabilir. Bence ayriyetten db yide eklemelisiniz.(Netim sınırsız bu arada :) )

Peki öyleyse mapsiz bir rar daha yaptım,linkide ekledim :)

K Çevrimdışı

KNGaming

Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
65
0
6
33

tesekkürler ..

B Çevrimdışı

bandit575

Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2012
302
0
16
41

Paylaşım için teşekkürler.Sql versiyon kaç ?

A Çevrimdışı

afandoras

Kayıtlı Üye
10 Eylül 2012
132
0
16

Teşekürlerrrrrrrrr

V Çevrimdışı

Vfor

Kayıtlı Üye