HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

SERVER REKLAM ALANI

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz..

[PAYLAŞIM] Undefender Source Code VB6

esthecat

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
2008 yılında yapmış olduğum bir projedir böyle şeylerle fazla ilgilenmediğim için kaynak kodunu paylaşmak istedim belki ilgilenmek isteyenler olur

kısaca programın amacı antivirüslere yakalanmasın diye apileri farklı bir sistemde kullandım program çalışınca görev yöneticisi explorer gibi şeyleri kapatır ve sistem başlangıcına yerleşir güvenli mod kısmını iptal eder(bunu kaldırdım) ve sonra system32 kısmına kendisini kopyalar ve tüm işlemleri bitirdikten sonra sistem olan sürücü hariç diğer tüm sürücülerdeki dosyaları kısa bir süre içinde siler

diyecek olanlar çıkabilir sen manyakmısın neden böyle bişey yaptın diye nedeni şu k0xperlardan nefret ettiğim için bunu yapıp tüm koxp sitelerine koyucaktım ama araya askerlik girdi sonra vazgeçtim tabi link aşşağıdadır ilgilenmek ve geliştirmek isteyenler için programın zararlı olduğunu düşünen olursa yöneticilere konuyu silmesini önerebilirler

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Kod:
Rar şifresi = ElectroShock

DN: programın testlerini sanal PC de yapınız yoksa üstteki amaç kısmı sizin için geçerli olur programı açtığınız zaman

doremifa

Kayıtlı Üye
Reaction score
0
Cevap: [PAYLAŞIM] Undefender Source Code VB6

teşekkürler ++

sorev

Kayıtlı Üye
Reaction score
1

teşşekurler...

coo12312

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

test :D

Anubis12

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

çokk saollll

adams922

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

tyyyy

Byremzi

Yeni Cüce
Reaction score
0

inş ölü link degildir. iş görür.

azizaga

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

ilginç yaklaşım olmuş :D

KiraAmora61

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

Teşekkürlerr

erdal000

Kayıtlı Üye
Reaction score
3

teşekkürler

rapstar_bg

Yeni Cüce
Reaction score
0
2008 yılında yapmış olduğum bir projedir böyle şeylerle fazla ilgilenmediğim için kaynak kodunu paylaşmak istedim belki ilgilenmek isteyenler olur

kısaca programın amacı antivirüslere yakalanmasın diye apileri farklı bir sistemde kullandım program çalışınca görev yöneticisi explorer gibi şeyleri kapatır ve sistem başlangıcına yerleşir güvenli mod kısmını iptal eder(bunu kaldırdım) ve sonra system32 kısmına kendisini kopyalar ve tüm işlemleri bitirdikten sonra sistem olan sürücü hariç diğer tüm sürücülerdeki dosyaları kısa bir süre içinde siler

diyecek olanlar çıkabilir sen manyakmısın neden böyle bişey yaptın diye nedeni şu k0xperlardan nefret ettiğim için bunu yapıp tüm koxp sitelerine koyucaktım ama araya askerlik girdi sonra vazgeçtim tabi link aşşağıdadır ilgilenmek ve geliştirmek isteyenler için programın zararlı olduğunu düşünen olursa yöneticilere konuyu silmesini önerebilirler

[Gizli içerik]

Kod:
Rar şifresi = ElectroShock

DN: programın testlerini sanal PC de yapınız yoksa üstteki amaç kısmı sizin için geçerli olur programı açtığınız zaman
teşekkürler

Üst Alt