HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

SERVER REKLAM ALANI

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz..

WS2_32 Winsock32 Send & Recv Hook / C++ (KO Paket dinleme, değiştirme)

ymchinabye

Kayıtlı Üye
Katılım
1 Ocak 2021
Mesajlar
31
Reaction score
0
Puanları
6
Yaş
42
Evet arkadaşlar, bugün konumuz WS2_32 ve Winsock'a detour fonksiyonları kurarak paket manipule etme ve paket dinleme. Yoğun istek üzerine bu konuyu anlatma gereği duydum, kafası karışan, biryerlerde takılan birçok * insan mevcut. Yararlı olması dileğiyle, başlayalım.
Öncelikle, vereceğim örneği C++ ile yazdım. DLL formatındadır. Çalıştırabilmek için ASM ile knightonline.exe'nize yükletmeniz gerekmektedir. ASM ile DLL yükletmeyi daha önce buradaki konuda anlatmıştım.
Build ettiğiniz dll'yi düzgünce yüklettikten sonra pencere aşağıdaki gibi görünmelidir:
8ds6.png

Eğer process found yazısı görünüyorsa program gelen giden paket trafiğini dinleyebilir.
ejh5.png

Source kodları;
[Gizli içerik]
LİNK2: [Gizli içerik]
Dipnot; bu projeden yola çıkarak yapabileceklerinizin sınırı yok, anti hile projesinden tutun da koxp'a kadar her alanda kullanabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz açısından yararlı olması dileğiyle.
 

zirvarge

Yeni Cüce
Katılım
22 Eylül 2018
Mesajlar
28
Reaction score
0
Puanları
1
Evet arkadaşlar, bugün konumuz WS2_32 ve Winsock'a detour fonksiyonları kurarak paket manipule etme ve paket dinleme. Yoğun istek üzerine bu konuyu anlatma gereği duydum, kafası karışan, biryerlerde takılan birçok * insan mevcut. Yararlı olması dileğiyle, başlayalım.Öncelikle, vereceğim örneği C++ ile yazdım. DLL formatındadır. Çalıştırabilmek için ASM ile knightonline.exe'nize yükletmeniz gerekmektedir. ASM ile DLL yükletmeyi daha önce buradaki konuda anlatmıştım.Build ettiğiniz dll'yi düzgünce yüklettikten sonra pencere aşağıdaki gibi görünmelidir:8ds6.png
Eğer process found yazısı görünüyorsa program gelen giden paket trafiğini dinleyebilir.ejh5.png
Source kodları;[Gizli içerik]LİNK2: [Gizli içerik]Dipnot; bu projeden yola çıkarak yapabileceklerinizin sınırı yok, anti hile projesinden tutun da koxp'a kadar her alanda kullanabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz açısından yararlı olması dileğiyle.
 
Üst Alt