Wante Database 21xx 22xx

A Çevrimdışı

alptunga

Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
81
0
6
40
Usa
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Hayırlı Akşamlar.

Bugün Sizinle Özenle Hazırladığım Üzerinde Fazlasıyla Uğraştığım Databasemi Paylaşacağım.

Şuanda Görmekte Olduğunuz Xigenon Online Hakanımın Serveri , Haccettepeko Onlinede Olan K_NPCPOS Dizilimi UTC itemleri

Peri vs Diğer İtemlerin Yapımları Bana Aittir. Milletin Başarılarını Bazı Küstah Arkadaşlar Kaldıramıyor Nedense Dil Uzatmak Bizim Milletimizde Artık Moda Oldu Biliyorumki Bu Paylaşımıımda 2 gün Sonra Sağda Solda Veletler Tarafından Paylaşılıp İsmimde Değiştirelecektir Ama Sizden Tek Beklediğim Şey Emeğe Saygı Bunu Unutmayın Çünkü İnsanlar Böyle Şeyler İçin Gecesini Gündüzüne Katıp Uğraşıyor Farklı Sorunlarla Uğraşıyor Belki Keyfi Olabilir Ama Bi Yandanda Sizleri Düşünerek Bunları Gerçekleştiriyor. Sonuçta Herkez Ekmeğini Bi Şekilde Kazanmak Zorunda Bizimkide Böyle. Sağda Soldu Adımız Dolandırıcıya Çıktı Bakalım Daha Neler Göreceğiz Bunları Söyleyen Kişileride Çok İyi Biliyorum Fakat Lafı Uzatmak İstemiyorum Paylaşıma Ve Fotoğraflara Geçeceğim Hemen.

Database Özellikleri

Oto Üyelik Değildir.

Master Skilleri Açtırdıktan Sonra Relogda Açılır.

83 Level Statlar Ve Skill Pointler Ayarlı Şekilde

Full İtem Başlangıç PK üzerine Adepte Edilmiş Şekilde.

Birebir Orjinal Usko Koordinatlarına Göre Yerleştirilmiştir NPC ve MOB'lar

ByDirection , Byacttype , Acttype Ayarları Yapılandırılmıştır.

İtem Upgrade Sorunsuzdur Hiç Bir Databasede Mevcut Değildir.

Trina & Kreavids & Rebirth & +0 +1 Upgradeler Sorunsuz.

+Open2 , + open1 Koordinatları Sorunsuzdur Herşeyiyle Karşıya Geçiş Sağlanmaktadır.

Breth , Piana , OldMoradon Eklidir Patch Paylaşacağım

Peri vs itemler Eklidir Patch Paylaşılacaktır.

Aklıma Daha Gelmiyor Artık Test Ettikçe Anlayacaksınızdır.

K6k87W.jpg

eN4WVP.jpg
xEqpQn.jpg

Oyundan Görüntüleri Bunlardır Sizden Tek İsteğim Emeğe Saygı Bazı Haddini Bilmezler Yüzünden Herşey Dahada Kötüye Gidiyor.

İNDİR:

***Hidden content cannot be quoted.***

WANTE ' ALINTIDIR ..
++++++++++++++++++++++

E Çevrimdışı

emonko

Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
60
0
6
+
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Hayırlı Akşamlar.

Bugün Sizinle Özenle Hazırladığım Üzerinde Fazlasıyla Uğraştığım Databasemi Paylaşacağım.

Şuanda Görmekte Olduğunuz Xigenon Online Hakanımın Serveri , Haccettepeko Onlinede Olan K_NPCPOS Dizilimi UTC itemleri

Peri vs Diğer İtemlerin Yapımları Bana Aittir. Milletin Başarılarını Bazı Küstah Arkadaşlar Kaldıramıyor Nedense Dil Uzatmak Bizim Milletimizde Artık Moda Oldu Biliyorumki Bu Paylaşımıımda 2 gün Sonra Sağda Solda Veletler Tarafından Paylaşılıp İsmimde Değiştirelecektir Ama Sizden Tek Beklediğim Şey Emeğe Saygı Bunu Unutmayın Çünkü İnsanlar Böyle Şeyler İçin Gecesini Gündüzüne Katıp Uğraşıyor Farklı Sorunlarla Uğraşıyor Belki Keyfi Olabilir Ama Bi Yandanda Sizleri Düşünerek Bunları Gerçekleştiriyor. Sonuçta Herkez Ekmeğini Bi Şekilde Kazanmak Zorunda Bizimkide Böyle. Sağda Soldu Adımız Dolandırıcıya Çıktı Bakalım Daha Neler Göreceğiz Bunları Söyleyen Kişileride Çok İyi Biliyorum Fakat Lafı Uzatmak İstemiyorum Paylaşıma Ve Fotoğraflara Geçeceğim Hemen.

Database Özellikleri

Oto Üyelik Değildir.

Master Skilleri Açtırdıktan Sonra Relogda Açılır.

83 Level Statlar Ve Skill Pointler Ayarlı Şekilde

Full İtem Başlangıç PK üzerine Adepte Edilmiş Şekilde.

Birebir Orjinal Usko Koordinatlarına Göre Yerleştirilmiştir NPC ve MOB'lar

ByDirection , Byacttype , Acttype Ayarları Yapılandırılmıştır.

İtem Upgrade Sorunsuzdur Hiç Bir Databasede Mevcut Değildir.

Trina & Kreavids & Rebirth & +0 +1 Upgradeler Sorunsuz.

+Open2 , + open1 Koordinatları Sorunsuzdur Herşeyiyle Karşıya Geçiş Sağlanmaktadır.

Breth , Piana , OldMoradon Eklidir Patch Paylaşacağım

Peri vs itemler Eklidir Patch Paylaşılacaktır.

Aklıma Daha Gelmiyor Artık Test Ettikçe Anlayacaksınızdır.

K6k87W.jpg

eN4WVP.jpg
xEqpQn.jpg

Oyundan Görüntüleri Bunlardır Sizden Tek İsteğim Emeğe Saygı Bazı Haddini Bilmezler Yüzünden Herşey Dahada Kötüye Gidiyor.

İNDİR:

***Hidden content cannot be quoted.***

WANTE ' ALINTIDIR ..
+++++++++++++++++++